wektor naklejki slodkie deserowe ciastko 53876 14025019 i 20 października we wszystkich grupach wiekowych odbyły się warsztaty kulinarne. Starszaki przygotowywały ciasteczka owsiane z bakaliami, Maluszki ciasteczka z lentinkami.  Zanim dzieci przystąpiły do wykonywania smakołyków, zaznajomiły się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa oraz higieny. Następnie Mali kucharze zapoznali się z dokładnym przepisem i z wielkim zaangażowaniem przystąpili do działania: mieszali składniki, wyrabiali ciasto i formowali ciasteczka. Na zakończenie upieczone słodkości trafiły do brzuszków przedszkolaków. Udział w zajęciach sprawił dzieciom ogromną przyjemność, a całemu wydarzeniu towarzyszyła radosna atmosfera!