kaciklogo

INTERNETOWE PRZEDSZKOLE

wrzesien

ŻYCZENIA JUBILEUSZOWE

widok z gory bukiet z bialych roz roz czerwone tulipany rozowa hortensja i zielen 140725 12955

Naszej Drogiej Pani Dyrektor

Elżbiecie Galos

z okazji 35-lecia pracy dydaktycznej i wychowawczej dalszych sukcesów zawodowych, wytrwałości w realizacji zamierzeń oraz przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i tego, by świętowany Jubileusz stał się powodem do zadowolenia, jak również bodźcem do dalszego działania.
         W tym szczególnym dniu prosimy przyjąć podziękowania za Pani zaangażowanie, sumienność i rzetelność w codziennej pracy, a także życzenia wytrwałości i nieprzemijającego poczucia dobrze spełnionego obowiązku oraz satysfakcji
z dotychczasowych osiągnięć.

Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy