SZANOWNI PAŃSTWO !

       Uprzejmie informujemy, iż w związku z obecną sytuacją pandemiczną, na grupie fb Rodziców (Messenger) pod nazwą Przedszkole w Czernichowie - zamieszczane są w trybie pilnym istotne dla Rodziców informacje dotyczące spraw przedszkolnych !

      W związku z powyższym, aby być na bieżąco z ważnymi informacjami -  prosimy Rodziców o dołączenie do tej grupy. Osoby spoza grupy – proszone są o ewentualny kontakt z innymi Rodzicami.

 

 

bid

Drogie Babcie...

Drodzy Dziadkowie...

Z okazji waszego święta pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia,

zdrowia, spokoju, radości i spełnienia wszystkich marzeń.

Niech w te wyjątkowe dni radują się Wasze serca, otoczone miłością bliskich,

a ten szczególny okres w życiu i dojrzały wiek niech będą czasem wyjątkowym,

pełnym pasji i możliwości, a jednocześnie czasem spełnienia i satysfakcji.

 

Wszelkiej pomyślności i uśmiechu na twarzy życzą:

Przedszkolaki, Dyrektor Przedszkola, grono pedagogiczne i pracownicy przedszkola.

 

"Portret Babci i Dziadka" -FOTOGALERIA

 

 

nowozytna kartka bozonarodzeniowa z kolorowym drzewem 1035 17610

Podziękowanie

Jak co roku z Noworocznymi życzeniami odwiedzili nasze Przedszkole Podopieczni z Fundacji Brata Alberta.

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią, życzenia złożone zostały na ręce Pani Dyrektor.

 

W imieniu Pani Dyrektor, całego grona pedagogicznego

oraz naszych przedszkolaków składamy serdeczne podziękowania za kolędę.

                                                271801772 451392053149898 4484764842167360314 n    271893340 1569633050073863 7871854187000343442 n

matka i corka robi sprawnosci fizycznej outdoors 74855 5893

18 stycznia 2022 we wszystkich grupach przedszkolnych  odbyła się joga dla dzieci prowadzona przez Panią Annę Cincio. Na początku spotkania prowadząca krótko wytłumaczyła najmłodszym, czym jest joga i jaka jest jej historia. Następnie przedszkolaki brały udział w prostych i przyjemnych ćwiczeniach fizycznych na macie. Naśladowały odgłosy zwierząt i przyjmowały odpowiednie pozycje ruchowe. Dzieci uczestniczyły w ćwiczeniach oddechowych i relaksacyjnych z wykorzystaniem spokojnej muzyki. Zajęcia z elementami jogi były dla przedszkolaków niezwykłym doświadczeniem i dobrą zabawą.

 

FOTOGALERIA

KARBNAWAL

14 stycznia w godzinach dopołudniowych odbył się we wszystkich grupach wiekowych bal karnawałowy. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały piękne i kolorowe stroje. Uczestniczyły w tańcach i muzykowaniu. Brały udział w organizowanych przez nauczycieli konkursach i konkurencjach sportowych. Na zakończenie balu dzieci udały się na poczęstunek. Wszystkim towarzyszyła dobra zabawa i dopisywał wyśmienity humor !

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieciom strojów karnawałowych.

Radzie Rodziców dziękujemy za zakupienie słodkiego poczęstunku w postaci karnawałowych pączków!

KARNAWAL2

 

FOTOGALERIA