Spotkanie z Trenerem Akademii Piłkarskiej ,,Wisły" Czernichów

szczesliwy ladny maly chlopiec dziecko grac w pilke nozna 97632 2058

W dniach 9 i 10 września dzieci z wszystkich grup wiekowych uczestniczyły w spotkaniu z Trenerem Akademii Piłkarskiej ,,Wisły" Czernichów Panem Romanem Piwowarczykiem.  Celem prowadzonych zajęć było promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci oraz korzyści płynących z uprawiania sportu. Podczas wizyty przedszkolaki poznały na czym polega praca trenera i piłkarza. Zaznajomiły się z elementami garderoby zawodnika, rodzajami piłek oraz wykorzystywanym sprzętem podczas treningu. W ogrodzie przedszkolnym dzieci miały możliwość spróbowania swoich sił w ćwiczeniach rozgrzewających z piłką pod czujnym okiem Pana Romana. Taka forma aktywności bardzo spodobała się przedszkolakom. Bardzo dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie!

FOTOGALERIA