KIDS2

21 października odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Z każdej grupy przedszkolnej nowo przyjęte dzieci pokazały, że są gotowe zostać prawdziwymi przedszkolnymi Zuchami. W części artystycznej śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Dzieci udowodniły, że będąc  w przedszkolu miło spędzają czas i stają się bardziej samodzielne. Następnie w obecności pani Dyrektor, nauczycieli i kolegów, dzieci ślubowały być wspaniałymi i grzecznymi Przedszkolakami. Przeszły przez bramę symbolizującą Bramy Przedszkola i zostały pasowane przez panią Dyrektor wielką, czerwoną kredką! Mimo wielu obaw i emocji wszystkie dzieci włączone zostały w poczet Przedszkolaków Samorządowego Przedszkola w Czernichowie. Na zakończenie każdy Zuch otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek ufundowany przez Radę Rodziców. Pani Wójt Czernichowa - Danuta Filipowicz podarowała wszystkim przedszkolakom linijki oraz odblaski.

Serdecznie dziękujemy!

 

FOTOGALERIA