W związku z ograniczeniem bezpośrednich kontaktów z Nauczycielami Wychowawcami – uprzejmie informujemy, że na stronie przedszkola, w zakładce: ,, Internetowe Przedszkole’’ podane są aktualne adresy mailowe do nauczycieli wychowawców poszczególnych grup, za pomocą których można kontaktować się we wszystkich sprawach przedszkolnych.

W każdej pilnej  sytuacji – możliwy jest również kontakt telefoniczny do przedszkola pod nr 12 270 20 58.

W sprawach pilnych i ważnych – można także kontaktować się z dyrektorem przedszkola poprzez adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do odwiedzania strony przedszkola, a szczególnie zakładki ,,Przedszkolne nowinki ‘’, gdzie Nauczyciele poszczególnych grup zamieszczają fotorelacje z zajęć prowadzonych z dziećmi.