santa clause in costume carrying sack 1262 15966

Wizyta Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku. 06 grudnia wreszcie nadszedł ten długo oczekiwany moment. W naszym przedszkolu mieliśmy okazję gościć świętego Mikołaja ! Przedszkolaki powitały niezwykłego gościa wierszem i piosenką. Na niejednej twarzy można było zobaczyć ciekawość, niepewność, obawę…Trwało to jednak krótko. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami, a przedszkolaki z każdej grupy odwdzięczyły się wręczając laurkę z własnymi rysunkami. Cieszymy się, że Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku. Zdjęcia zrobione podczas spotkania to wspaniała pamiątka, dlatego zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego niezwykłego wydarzenia.

FOTORELACJA