pa przedszkole

22 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Pożegnanie Starszaków, które we wrześniu staną się uczniami szkoły. Dzieci przedstawiły program artystyczny, podczas którego zaprezentowały swoje zdolności artystyczne. Następnie Pani Dyrektor życzyła absolwentom samych sukcesów w szkole i z nauczycielami poszczególnych grup wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz książki. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor podziękowała Rodzicom za owocną współpracę i zaangażowanie w życie przedszkola.

Z żalem żegnamy Was Starszaki, życzymy powodzenia i samych szóstek w szkole!

Pamiętajcie, że drzwi przedszkola zawsze są dla Was otwarte.

FOTOGALERIA

Serdecznie zapraszamy Wszystkie dzieci wraz z Rodzicami na Przedszkolny Piknik Rodzinny

pod hasłem "Żyjmy zdrowo, kolorowo".

Piknik odbędzie się w ogrodzie Samorządowego Przedszkola w Czernichowie

2 lipca(sobota) w godzinach 10:00-12:30

piknik rodzinny

Przewidujemy wiele atrakcji m.in. :

-uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty,

-występy artystyczne promujące zdrowy tryb życia,

-zumba dla dzieci i dorosłych,

-gry i konkursy sportowe,

- quiz rodzinny,

-zajęcia artystyczne,

-zabawy dla dzieci podczas występu magika, bańki, dmuchane zamki itp.,

-poczęstunek,

oraz wiele innych.

Serdecznie zapraszamy !

"W dniu dzisiejszym drogi Tatku,

odpłyń dziś na marzeń statku.

Będę spełniać Twe życzenia,

dzień dzisiejszy wszystko zmienia

Obchodzimy święto Twoje,

więc pozostaw trudy, znoje"

szczesliwa sliczna rodzinna mama tata syna corka wpolnie 97632 2205

~ Wszystkim Tatusiom

 w dniu ich święta

składamy najserdeczniejsze życzenia ~

 

 

Przedszkolaki, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Przedszkola

 

 

szczesliwi dzieci skacze na lato lace

1 czerwca w naszym przedszkolu obchodzone było wyjątkowe święto - Dzień Dziecka. Tego dnia dzieci uczestniczyły w licznych quizach, konkursach, zabawach muzyczno- tanecznych i zawodach zręcznościowo- sportowych.  Nie zabrakło też drobnych upominków, kolorowych zegarków, które zostały podarowane  przedszkolakom przez Pana Łukasza Wolskiego. Atrakcją dnia były lody, ufundowane przez Radę Rodziców przedszkola. Wszystkim dzieciom dopisywał dobry humor i znakomita zabawa!

sliczny prosiaczek akwarela 439591 205 

W dniu 2 czerwca 2022 r. oglądaliśmy spektakl teatralny pt.: ,,O Prosiaczku Brudasku” w wykonaniu aktorów krakowskiego Teatru Skrzat. Tematem przedstawienia było propagowanie zasad zdrowego żywienia, higieny ciała i czystości w najbliższym otoczeniu. Spektakl był również okazją do wspólnej zabawy przy piosence ,,Mydło wszystko umyje” i utrwaleniem wiedzy o zdrowym stylu życia.

FOTOGALERIA