drzewo por roku wiosna lato jesien i zima roslina lisc snieg i kwiat ilustracji wektorowych 1284 41718

Finał konkursu plastycznego" Pocztówka do mojego przyjaciela"i nasi Laureaci!
W dniu 19. grudnia b.r. w Urzędzie Gminy w Czernichowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród XVIII edycji Konkursu Plastycznego z cyklu "Pocztówka do mojego przyjaciela"pt. "Cztery pory roku" organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Czernichowie. Wśród laureatów konkursu znalazły się także przedszkolaki z naszego przedszkola z grupy Jagódek Biedronek. Finał konkursu został uświetniony występem artystycznym dzieci z grupy starszej, które poprzez wiersz i taniec do utworu muzycznego Antonio Vivaldiego przypomniały wszystkim co niosą ze sobą dla nas pory roku i jak bardzo, zawsze cieszymy się na ich nadejście. Wszystkim laureatom konkursu składamy gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów w dziedzinie sztuki!

Fotogaleria