OFERTY  PRACY  DLA  NAUCZYCIELI

Samorządowe Przedszkole w Czernichowie zatrudni od 1 września 2024 roku na umowę o pracę,

w oparciu o zapisy Karty Nauczyciela nauczycieli  tj. :

- NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO w wymiarze całego etatu  tj. 24/24

- NAUCZYCIELA WSPÓŁORGANIZUJĄCEGO PROCES KSZTAŁCENIA w wymiarze 20/20

- PSYCHOLOGA  w wymiarze 9/22

- LOGOPEDĘ w wymiarze  15 /22

Osoby zainteresowane prosimy o składanie podań i cv na adres przedszkola : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

lub na dziennik podawczy przedszkola, w godz. 7.00-15.00  - do 28.06.2024r

W CV proszę zawrzeć klauzulę :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 WE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych )”