Serce wykonane z sercSerdecznie dziękujemy Rodzicom,

zaangażowanym w organizację pikniku:

Sylwii i Pawłowi Kanarkom

Małgorzacie i Grzegorzowi Wojasom

Joannie i Łukaszowi Wiernowolskim

Piotrowi Mądremu

Jakubowi Kusiowi

Dawidowi Łęckiemu

Angelice i Grzegorzowi Jakubowiczom

Pawłowi Zalewskiemu

Iwonie i Markowi Choroszym  

Małgorzacie i Hubertowi Duralom

Miłoszowi Zaczyńskiemu

Justynie i Romanowi Grzybowskim

Magdalenie i Piotrowi Wróblom

Mateuszowi Bolechowi

Michałowi Jeleniowi                

 Mamy nadzieję, że nikogo nie pominęliśmy. Dziękujemy wszystkim. Byliście wspaniali !