photo2.png
photo1.png
photo3.png

 

przedszkole czernichow jpg

 SZANOWNI RODZICE !

Podajemy nr konta na który można

dokonać przelewu bankowego

za korzystanie z usług przedszkola:

64 859100070060043004620013

 

DANE DO PRZELEWU

NA RADĘ RODZICÓW:

 Ryszka Beata

 Nr konta:

85 8591 0007 0061 0438 8675 0001

 Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, grupa

adres e mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przedszkolne Nowinki

kaciklogo

Koronawirus - Procedury - Informacje

INTERNETOWE PRZEDSZKOLE

Styczeń

Dzisiejszych odsłon5
Ilość wszystkich odsłon393293

DZIEŃ MLEKA

mleko

 

29 stycznia we wszystkich grupach wiekowych obchodzony był ,,Dzień Mleka”. Głównym celem zajęć było poszerzenie wiedzy dzieci na temat wartości zdrowotnych mleka. Przedszkolaki w trakcie spotkania dowiedziały się od jakich zwierząt pochodzi mleko, poznały etapy jego produkcji, obejrzały produkty mleczne zgromadzone w sali przedszkolnej i miały możliwość ich spróbowania. Dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat wartości odżywczych mleka, jako źródła wapnia i białka, które są potrzebne do prawidłowego rozwoju. W ramach omawianej tematyki wykonały prace plastyczne, malowały na mleku i eksperymentowały z mlekiem w roli głównej.  

 

FOTOGALERIA

 

 

Nasze Przedszkole jest czynne od godz. 7.00 do godz. 17.00. Przedszkole składa się z trzech oddziałów:

Grupa I - JAGÓDKI
Dzieci 3; 4 - letnie

Grupa II - ŻABKI
Dzieci 4;5 - letnie

Grupa III - BIEDRONKI
Dzieci 5; 6 - letnie

Zapraszamy