przedszkole czernichow jpg

 SZANOWNI RODZICE !

Podajemy nr konta na który można

dokonać przelewu bankowego

za korzystanie z usług przedszkola:

64 859100070060043004620013

 

DANE DO PRZELEWU

NA RADĘ RODZICÓW:

 Ryszka Beata

 Nr konta:

85 8591 0007 0061 0438 8675 0001

 Tytuł: Imię i nazwisko dziecka, grupa

adres e mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 


 

Naszą stronę odwiedziło dzisiaj osób 2

DSC 1128

Spotkanie z Górnikiem 2017!  

      W dniu 12 grudnia gościliśmy w naszym Przedszkolu  Pana  Pawła Malika, górnika pracującego w Zakładzie Górniczym Sobieski w Jaworznie.  Pan Paweł opowiedział dzieciom o codziennej pracy górników. Przedszkolaki oglądały filmy przedstawiające górników podczas pracy oraz  podstawowe narzędzia górnicze,  zadawały wiele nurtujących Ich pytań. Dowiedziały się także jak trudna i niebezpieczna jest praca pod ziemią. Dzieci mogły też skosztować górniczych cukierków. Spotkanie zakończyło się wręczeniem Panu Pawłowi laurki wykonanej przez dzieci oraz życzeniami spokojnej i  bezpiecznej pracy.                                                                                           

    Przedszkolaki życzą też Panu Pawłowi i wszystkim górnikom,  zdrowych i radosnych Świąt  Bożego Narodzenia!!!

LINK DO GALERII