przedszkolna scena szkolna z dwojka dzieci bawiacych sie zabawkami w pokoju 1308 61743

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej lub zmiana przedszkola- to ważne wydarzenie dla całej Rodziny. Jak co roku w Naszym Przedszkolu odbywały się Dni Adaptacyjne dla nowo przyjętych dzieci. W tym roku dni te odbyły się 26.08-27.08.-30.08-31.08. Przedszkolaki miały czas na oswojenie się z otoczeniem i salą, w której będą przebywać przez cały rok. Podczas spotkań dzieci w obecności rodziców poznały swoje nauczycielki, kolegów i koleżanki z grupy przedszkolnej oraz zwyczaje panujące w przedszkolu. Nauczycielki zaprosiły dzieci do wspólnych zabaw ruchowych, przy muzyce, zajęć plastycznych i spontanicznej zabawy z wykorzystaniem dostępnych w przedszkolu zabawek. Niestety z powodu niesprzyjającej pogody dzieci nie miały możliwości zabawy w ogrodzie przedszkolnym. W dniach adaptacyjnych uczestniczyli rodzice wraz z dziećmi, nauczyciele oraz personel pomocniczy. Na zakończenie dni Pani Dyrektor wręczała dzieciom kolorowe naklejki, które sprawiały im wiele radości.

FOTOGALERIA