Szanowni Państwo !

Nasze Przedszkole dołącza się do akcji zainicjowanej przez Organizację charytatywną Czernichów dla Ukrainy. Na terenie przedszkola organizujemy zbiórkę pustych słoików , które zostaną przekazane OSP Czernichów do wykorzystania w ramach projektu „Posiłek dla Ukrainy” (bliższe informacje na ten temat znajdują się na stronie w/w organizacji). Litrowe słoiki z zakrętkami, prosimy zostawiać w holu przedszkola w przygotowanych pojemnikach.

Jednocześnie informujemy, że wznawiamy zbiórkę artykułów spożywczych oraz higieniczno – kosmetycznych. Otrzymane dary będą przekazane Uchodźcom przebywającym na terenie gminy Czernichów.

BezC tytułu

Zbieramy:

- żywność długoterminową (kasza, ryż, makaron, dżem, miód itp.)

- kosmetyki damskie i męskie (żele, dezodoranty, kremy)

- artykuły higieniczne dla kobiet (wkładki higieniczne, podpaski)

- chemię gospodarczą (proszki, kapsułki do prania, płyny itp.)

- mile widziane stare, sprawne sprzęty (laptopy, tablety)

Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy !!!